Konferencja E-Learning FUSION 2019

Już po raz IV !

Międzynarodowa Konferencja i TargiDigital Learning


O Wydarzeniu:


E-Learning Fusion (ELF) to jedyna w Polsce międzynarodowa konferencja dotycząca szeroko rozumianego e-learningu, czyli cyfrowego uczenia się (digital learning). ELF jest platformą inspiracji, wymiany wiedzy i doświadczeń pasjonatów i profesjonalistów związanych z cyfrowym nauczaniem z Polski i Europy. Tegoroczna edycja będzie już IV odsłoną jedynego i najbardziej prestiżowego wydarzenia w Polsce na temat kierunków rozwoju e-learningu. Każdego roku biorą w niej udział przedstawiciele najbardziej znanych marek z Polski i ze Świata. W 2019 r. roku konferencja wzbogacona zostanie o ekspozycję wystawienniczą, Konferencji towarzyszyć będą jedyne w Polsce targi rozwiązań i narzędzi służących budowaniu digital learning.


Dlaczego warto wziąć udział w Konferencji?


Podczas wydarzenia, będą prezentowane innowacyjne rozwiązania ze świata digital learning. Przedstawiciele różnych firm zaprezentują swoje wdrożenia (case studies), będzie również okazja do networking’u i nawiązania nowych, inspirujących relacji, jak również uczestnictwa w wykładach, warsztatach oraz krótkich inspirujących „pigułkach wiedzy”. ELF to 8 godz. intensywnego rozwoju osobistego pod okiem światowych specjalistów, za pomocą wykładów, paneli i warsztatów. To także możliwość poznania szerokiego grona osób z branży. W części wystawienniczej targów będzie można zapoznać się z ofertą polskich i europejskich firm działających na rynku cyfrowych narzędzi rozwojowych.


Konferencja będzie składała się z trzech ścieżek tematycznych:


Ścieżka 1: Narzędziownia

​​Blok tematyczny poświęcony narzędziom i technologii, dzięki której rozwój cyfrowego świata uczenia się jest możliwy i dynamiczny.

Ścieżka 2: Strategia i kontent

Ten blok dedykowany jest kierunkom rozwoju uczenia się w organizacjach, kluczowym pojęciom, formułom i narzędziom służących profesjonalistom L&D w budowaniu nowoczesnego środowiska rozwoju dla pracowników.

Każdy znajdzie coś dla siebie.


Na naszej scenie wystąpią światowej sławy specjaliści w dziedzinie e-learningu m.in.:


  • Paul Matthews – Autor książek: „Informal learning”, „Capability at Work”, „Learning Transfer”
  • Anthony Williams – Global Manger zespołu Learning Design w Costa Coffee
  • Inge de Waard – Ekspert uczenia maszynowego i zastosowania sztucznej inteligencji (AI)
  • Sally Ann Moore – Na liście top10 e-learning influencer w Europie

Zapraszamy do odwiedzenia strony https://www.elearning-fusion.pl/, na której jest już program konferencji oraz sylwetki wszystkich prelegentów.