Konferencja E-Learning FUSION 2020

JUBILEUSZOWA V EDYCJA

MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI I EXPO E-LEARNING FUSION 2020

O Wydarzeniu:

W dniach 24 – 25 czerwca 2020 r. odbędzie się Jubileuszowa V edycja Konferencji E-Learning Fusion (ELF20).  ELF20 to jedyna w Polsce i Regionie Międzynarodowa Konferencja poświęcona cyfrowym narzędziom szkoleniowym dla biznesu i instytucji. Przyszłoroczna Konferencja  to aż 2 dni inspiracji z udziałem polskich i międzynarodowych prelegentów. W części EXPO będzie możliwość zapoznania się z rozwiązaniami firm działających na rynku i na rzecz cyfrowych narzędzi szkoleniowych Wystawców. ELF20 stało się miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń pasjonatów i profesjonalistów związanych z cyfrowym nauczaniem. Motywem przewodnim edycji 2020 jest Cyfrowa Transformacja Uczenia się – między innymi tematyka związana z budowaniem immersyjnych środowisk rozwojowego z wykorzystaniem technologii VR. Twórcą Konferencji jest Marta Machalska – Digital Learning Strategiest, trendsetter polskiego e-learningu, Prezes Zarządu iPro Sp. z o. o. oraz Digital Learning Centre Sp. z o.o., które jest organizatorem Wydarzenia.


Dlaczego warto wziąć udział w Konferencji?

Podczas wydarzenia, będą prezentowane innowacyjne rozwiązania ze świata digital learning. Przedstawiciele różnych firm zaprezentują swoje wdrożenia (case studies), będzie również okazja do networking’u i nawiązania nowych, inspirujących relacji, jak również uczestnictwa w wykładach, warsztatach oraz krótkich inspirujących „pigułkach wiedzy”. ELF20 to 16 godz. intensywnego rozwoju osobistego pod okiem światowych specjalistów, za pomocą wykładów, paneli i warsztatów. To także możliwość poznania szerokiego grona osób z branży. W części wystawienniczej targów będzie można zapoznać się z ofertą polskich i europejskich firm działających na rynku cyfrowych narzędzi rozwojowych.


Na ELF20 zostały zaplanowane trzy ścieżki:

1. TECHNOLOGIE SZKOLENIOWE:

w tej ścieżce prezentowane będą nowe technologie i narzędzia wykorzystywane w szkoleniach i procesach rozwojowych.

2. STRATEGIA I KONTENT:

w tej ścieżce prezentowane będą nowości, kierunki rozwoju i rola L&D w świecie cyfrowej transformacji i uczenia się.

3. PRAKTYKA I DOŚWIADCZENIE:

w tej ścieżce prezentowane będą wdrożenia e-learningowych projektów rozwojowych z Polski i Europy.

Na scenie wystąpią światowej sławy specjaliści w dziedzinie e-learningu m.in.:

  • Nick Shackleton-Jones,
  • Barbara Thompson,
  • Anthonie Wurth,
  • Mike Collins,
  • Güçlü Bilgi.

Zapraszamy do odwiedzenia strony https://www.elearning-fusion.pl/, gdzie zapoznasz się z programem konferencji oraz sylwetkami wszystkich prelegentów.

Miejsce wydarzenia: Warszawa, Hotel Arche Krakowska, ul. Aleja Krakowska 237.