VI edycja Konferencji E-Learning Fusion już za nami


28 listopada 2022 r. w Warszawie w
ARCHE Hotel Krakowska odbyła się VI edycja prestiżowej, międzynarodowej Konferencji E-Learning Fusion. Uczestnicy wydarzenia mogli wziąć udział w prelekcjach w części konferencyjnej, a także spotkać się z Wystawcami w strefie EXPO oraz wysłuchać wystąpień przedstawicieli wybranych Wystawców.Posłuchaj nagrania z webcastu poprowadzonego przez Donalda H Taylora w dniu 27 marca 2020 r.

Łącznie Uczestnicy wydarzenia mogli wysłuchać wystąpień 41 prelegentów z Polski i zagranicy, w tym m.in. Michelle Parry-Slater, Stelli Collins, Gera Driesen, Leonarda Houx i Manolisa Mavrikisa. Uczestnicy Konferencji mogli również wybierać wystąpienia w dwóch ścieżkach tematycznych – dotyczącej strategii i contentu z perspektywy praktyki i doświadczenia lub nowoczesnych technologii.

W tegorocznej Konferencji E-Learning Fusion wzięło udział łącznie blisko 400 przedstawicieli największych firm krajowych i zagranicznych, firm konsultingowych oraz osób zainteresowanych cyfrową transformacją uczenia się, digital learningiem i szeroko rozumianym rozwojem pracowników.

Nie zabrakło także inspirujących dyskusji i rozmów w kuluarach oraz możliwości nawiązania nowych kontaktów.

Na kolejną, już VII edycję Konferencji E-Learning Fusion zapraszamy już w
październiku 2023 r.!